Registrace

Informace zde uvedené byly platné pro rok 2021, nové pokyny budou zveřejněny při spuštění přihlašování na BAMBIFEST 2022.

Již je po uzávěrce přihlášek. V případě zájmu prezentovat se na BAMBIFESTu vyplňte přihlášku nebo nás kontaktujte a Vaši prezentaci budeme řešit individuálně.

BAMBIFEST je akce umožňující zdarma prezentaci:

 • činnosti spolků pro děti a mládež,
 • táboření a turistických aktivit,
 • dětských a mládežnických souborů na pódiu.

Máme zájem se prezentovat, co proto máme udělat?

Chceme se prezentovat na pódiu - dynamická část festivalu

Rádi bychom pozvali co nejvíce souborů tanečních, hudebních, recitačních, dramatických, sportovních aj., které svým vystoupením obohatí, zpestří a oživí program celé akce. Nejde o perfektní umělecký výkon, ale o to představit se široké veřejnosti. Pro mnohé účinkující se většinou jedná o první vystoupení na pódiu před diváky.

 • V případě zájmu o pódiové vystoupení vyplňte, prosím, přihlášku pódiová vystoupení - k dispozici zde.
 • Jestliže se Vaše organizace bude prezentovat jak ve stánku, tak na pódiu, je nutné vyplnit pro každou činnost přihlášku zvlášť.

Chceme se prezentovat ve stánku - statická část festivalu

Podmínkou pro prezentaci ve stánku je, aby byla aktivní - tedy nejlépe aby umožnila dětem, nebo účastníkům se zapojit do činnosti. Tato činnost by měla co nejlépe odrážet náplň programu Vaší organizace. Pokud jste organizace pracující s dětmi, tak za místo na akci nic neplatíte, nicméně není možné na BAMBIFESTu prodávat žádné produkty.

 • Pokud máte zájem o prezentaci ve stánku, vyplňte přihlášku prezentace ve stánku - k dispozici zde.
 • Jestliže se Vaše organizace bude prezentovat jak ve stánku, tak na pódiu, je nutné vyplnit pro každou činnost přihlášku zvlášť.

Uzávěrka přihlášek je: 27. 8. 2021, v případě přihlášení po tomto datu Vám již nemůžeme garantovat vyhovění vašim požadavkům a uvedení na tištěných informačních materiálech.

Jsme si vědomi epidemiologické situace v Moravskoslezském kraji i celé ČR, nicméně pro hladký průběh festivalu je potřeba jej naplno již připravovat. Samozřejmě budeme dodržovat nařízení vlády, kraje, KHS a dalších institucí.

Po vyplnění přihlášky Vám co nejdříve potvrdíme e-mailem přijetí Vaší přihlášky, berte prosím na vědomí, že BAMBIFEST organizujeme ve svém volném čase a tím pádem může zpracování trvat déle, než jen pár hodin. Nicméně v případě, že potvrzení přijetí Vaší přihlášky nedostanete do 10 dní, kontaktujte nás a Vaši přihlášku ověříme.

Technické informace

Co jsme schopni zajistit:

 • ozvučení vaší prezentace na pódiu (6 x 8m),
 • lavice a stoly (pouze omezený počet),
 • v případě, že nemáte možnost se prezentovat ve svém stánku - prostor ve velkoplošném stanu s dalšími prezentujícími organizacemi,
 • možnost postavit si stánek již den předem.

Co nejsme schopni zajistit:

 • vše záleží na individuální domluvě

Místo konání:

Ostrava - louky u Koliby v Bělském lese, 49.7812192N, 18.2329822E

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Koordinátor projektu

Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z. s.

Na Mýtě 1556/10

700 30 Ostrava

www.radamok.cz

Regionální pořadatel

Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z. s.

Na Mýtě 1556/10

700 30 Ostrava

E: bambifest@radamok.cz

T: +420 777 060 218

W: www.radamok.cz

Sdílejte s námi