Prezentující - pódium

Vystupující:

  • Centrom z.s.
  • Divadlo loutek Ostrava, příspěvková organizace
  • dramatický kroužek Všetečka - ZŠ Ostrava - Michálkovice
  • Fiesta dance
  • GK Vítkovice
  • Izabela Jati
  • Judo TJ Ostrava
  • Lukáš Malyška
  • Lvíčátka Klimkovice - SDH Klimkovice
  • Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace
  • Mažoretky SALOME BABY
  • MŠ Klimkovice
  • MŠ U lesa, Kosmonautů 15
  • Organizace Vzajenme soužití o.p.s. - NZDM KC
  • Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Butovická
  • ŠD při ZŠ Gen. Janka, Ostrava - Mariánské Hory
  • Škola taekwon-do ITF Karviná
  • Taneční klub AKCENT OSTRAVA (TJ Sokol Vítkovice)
  • TS Beat UP Ostrava
  • Urban-Motion Freerun
  • ZŠ Mitušova 16 Ostrava
  • ZŠ Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, přísp. org.
  • 1. Judo Club Baník Ostrava

Seznam organizací prezentujících se na pódiu a informace o nich ke stažení zde.

Časový harmonogram

 PÁTEK 19. 5. 2017
8:00 zahájení prvního dne BABMIFESTu
8:30 - 9:00 registrace do soutěže KDO S KOHO
9:00 soutěž KDO S KOHO
10:00 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ BAMBIFESTu
10:15 slosování BAMBIpasů
10:25 soutěž KDO S KOHO
12:50 slosování BAMBIpasů
13:00 výhlášení vítěze soutěže KDO S KOHO
13:30 - 14:15 - Organizace Vzajemné soužití o.p.s. - NZDM KC
- MŠ U lesa, Kosmonautů 15
- ZŠ Mitušova 16 Ostrava
- Centrom z.s.
14:15 slosování BAMBIpasů
14:25 - 15:15 - 1. Judo Club Baník Ostrava
- ZŠ Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, přísp. org.
- ŠD při ZŠ Gen. Janka, Ostrava - Mariánské Hory
- MŠ Klimkovice
- Městská policie Ostrava - operativní oddíl
15:20 slosování BAMBIpasů
15:30 - 16:35 - dramatický kroužek Všetečka - ZŠ Ostrava - Michálkovice 
- GK Vítkovice
- ŠD při ZŠ Gen. Janka, Ostrava - Mariánské Hory
- Fiesta dance
16:35 slosování BAMBIpasů
16:45 - 17:50 - ŠD při ZŠ Gen. Janka, Ostrava - Mariánské Hory
- Urban-Motion Freerun
- Škola taekwon-do ITF Karviná
- Lvíčátka Klimkovice - SDH Klimkovice
- Fiesta dance
17:50 slosování BAMBIpasů
18:00 ukončení prvního dne BAMBIFESTu
18:30 koncert kapely REBEL
21:00 letní kino Fantastická zvířata a kde je najít
 SOBOTA 20. 5. 2017
8:30 zahájení druhého dne BAMBIFESTu
9:20 - 10:00 - Fiesta dance
- Judo TJ Ostrava
- ŠD při ZŠ Gen. Janka, Ostrava - Mariánské Hory
10:00 slosování BAMBIpasů
10:10 - 11:05 - Městská policie Ostrava - operativní oddíl
- 1. Judo Club Baník Ostrava
- ŠD při ZŠ Gen. Janka, Ostrava - Mariánské Hory
- Mažoretky SALOME BABY
- Fiesta dance
- Lukáš Malyška
11:05 slosování BAMBIpasů
11:20 - 12:10 - Divadlo loutek Ostrava
12:10 slosování BAMBIpasů
12:20 - 12:40 - Judo TJ Ostrava
- ŠD při ZŠ Gen. Janka, Ostrava - Mariánské Hory
13:25 - 14:00 - Městská policie Ostrava - operativní oddíl
- Izabela Jati
14:00 slosování BAMBIpasů
14:10 - 15:15 - ŠD při ZŠ Gen. Janka, Ostrava - Mariánské Hory
- Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Butovická, oddíl TS P.U.S.A.
- Taneční klub AKCENT OSTRAVA (TJ Sokol Vítkovice)
- Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace
- GK Vítkovice
- Fiesta dance
15:15 slosování BAMBIpasů
15:25 - 16:20 - Škola taekwon-do ITF Karviná
- ŠD při ZŠ Gen. Janka, Ostrava - Mariánské Hory
- Urban-Motion Freerun
- TS Beat UP Ostrava
- Izabela Jati
16:20 slosování BAMBIpasů
16:30 - 17:10 - 1. Judo Club Baník Ostrava
- TS Beat UP Ostrava
- ŠD při ZŠ Gen. Janka, Ostrava - Mariánské Hory
- Fiesta dance
17:10 poslední slosování BAMBIpasů
17:30 pozvánka na další ročník BAMBIFESTu

Časový harmonogram je ke stažení zde.

Koordinátor projektu

Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z. s.

Na Mýtě 1556/10

700 30 Ostrava

www.radamok.cz

Regionální pořadatel

Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z. s.

Na Mýtě 1556/10

700 30 Ostrava

E: bambifest@radamok.cz

T: +420 777 060 218

W: www.radamok.cz

Sdílejte s námi